Новини Всі види зовнішньої реклами у Львові. Виготовлення і дизайн реклами, неонова реклама. Виготовлення неонових вивісок, банерів, об'ємних букв, світлових коробів. Світлова реклама, діоди, неон. Широкоформатний друк, лазерна і фрезерна порізка, гравіровка. https://novatcia.lviv.ua Sun, 04 Dec 2022 21:30:03 +0000 novatcia.lviv.ua uk-ua Лазерна порізка https://novatcia.lviv.ua/laser-cutting https://novatcia.lviv.ua/laser-cutting

Пропонуємо скористатись новою послугою нашої компанії - лазерна порізка та гравірування.

Це найбільш ефективний спосіб отримання виробів з високою точністю, економічністю та якістю поверхні. Лазерна порізка в умовах нашого виробництва виключає необхідність в подальшій обробці. Обирайте кращі сучасні технології, телефонуйте і замовляйте в нас послуги під ключ.

 

За допомогою нового сучасного обладнання L-Laser L1610 наша компанія швидко та максимально точно виконує розкрій за ескізами будь-якої складності та порізку пластику, акрилу, полістиролу, дерева, МДФ, шпону, мармуру, тканини, шкіри тощо. А також проводимо лазерну порізку багатошарових панелей (ECOBOND, DIBOND, BATLERFINISH, ALUCOBEST) та м'яких металів (алюміній, латунь), точно повторюючи задані контури майбутнього елемента.

 

У нас Ви можете замовити професійну лазерну порізку та потрібну кількість виробів з гравіюванням, - незалежно від ступеня складності поставленого завдання та розмірів базового предмета.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Для того, щоб ми могли прорахувати й озвучити кінцеву вартість замовлення, Ви можете зателефонувати нам за номером:+38 (097) 552-36-23 або зв'язатися з нами по електронній пошті: ov@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Новини Fri, 15 Dec 2017 08:00:00 +0000
Спеціальна пропозиція https://novatcia.lviv.ua/special https://novatcia.lviv.ua/special

Шановні клієнти та відвідувачі ресурсу!

frezer Починаючи з березня 2013 компанія «Новація» впроваджує спеціальну систему знижок на послугу Фрезерна порізка. Знижки зможуть отримувати як юридичні, так і фізичні особи.

 

БЕЗКОШТОВНА доставка по Львову при замовленні фрезерної порізки на суму від 10000 грн.

 

Всі подробиці дізнавайтесь у наших менеджерів.

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Новини Wed, 20 Mar 2013 09:11:34 +0000
Запуск сайту https://novatcia.lviv.ua/site https://novatcia.lviv.ua/site

Шановні відвідувачі нашого сайту!

sitelaunch

Раді Вам повідомити про запуск офіційного сайту рекламної агенції «Новація». На сайті ви можете, ознайомиться з продукцією та послугами нашої компанії, переглянути портфоліо, дізнатися останні новини.

Основна ідея нового сайту - це інформативність і простота у використанні. Сайт містить вичерпну і регулярно оновлювану інформацію про продукцію і послуги, а також передбачає зручну навігацію по основних розділах. На даний момент ресурс представлений користувачам українською мовою, в планах - російською та англійською. В майбутньому планується запустити Форум, де кожен зможе задати питання по рекламній продукції та отримати відповіді фахівців компанії РА «Новація».

Також на нашому ресурсі Ви зможете залишити будь-який відгук про нас та нашу продукції, задати будь-яке Ваше запитання або підписатися на розсилку новин!

 

Якщо у Вас виникнуть запитання та/або пропозиції щодо роботи нашого сайту - пишіть про це на адресу office@novatcia.lviv.ua Ми будемо Вам дуже вдячні! Сподіваємося, ви залишитесь задоволені відвідуванням нашого ресурсу.

 

P.S. Керівництву та співробітникам підприємства довелося стати невід'ємною частиною команди розробників сайту, а також докласти чималих зусиль для запуску по-європейськи якісного сучасного веб-ресурсу.

 

З повагою, адміністрація РА «Новація»

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Новини Tue, 19 Mar 2013 18:43:34 +0000