Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Візуальна реклама / Світлодіодна реклама
Портал о серебре
A+ R A-
Оцінити
(1 Голос)

Світлодіодна реклама

Скажіть будь ласка, що увечері найбільше притягує до себе ваш погляд? Правильно, світло, а точніше яскраві вивіски. Ні для кого не секрет, що зовнішня реклама розвивається дуже стрімко і залучає до цього процесу найновіші технології. Одними з таких елементів її розвитку є світлодіодна реклама. Застосування реклами на основі світлодіодів дуже широке. Такого типу вивіски можна розмістити в місцях де відбувається скупчення великої кількості людей. Але при цьому, вона гармонійно вписується у навколишнє оточення і не тисне на людину з психологічної точки зору.

Світлова реклама така, яку виготовляє рекламно-виробнича агенція «Новація» разом зі своїм партнером компанією «Rishang Optoelectronics Co.Ltd» вважається найефективнішою. Завдяки яскравим кольорам діодів показники продуктивності зовнішньої реклами зростають до 90 відсотків, а як відомо, саме стільки інформації людина сприймає за допомогою зору. Ось тому світлодіоди в рекламі займають дуже важливе місце. Адже чим яскравіша світлодіодна реклама, тим швидше вона змушує звернути на себе увагу, а отже охопить великий масив аудиторії, на яку реклама подіє і які внаслідок цього стануть її споживачами.

 

Виготовлення візуальної реклами є одним з пріоритетних напрямків роботи РА «Новація». Але для того, аби робота у цій сфері була якісною та безперебійною важливо мати хорошого та надійного партнера, яким і стала компанія «Rishang Optoelectronics Co.Ltd», яка є світовим лідером в галузі досліджень, виробництва, продажу та обслуговування світлодіодної продукції саме для зовнішньої реклами. Тому, оскільки рекламно-виробнича агенція «Новація» є дилером «Rishang Optoelectronics Co.Ltd» на Західній Україні, то ж купити таку продукцію, як світлодіодні стрічки, LED стрічки, світлодіодні модулі та профіль для світлодіодної стрічки Ви можете саме через нас за доступними цінами.

 

Світлодіоди для реклами від компанії «Rishang Optoelectronics Co.Ltd.» є високоякісними і відповідають усім сучасним світовим стандартам, що гарантує їх довготривалу експлуатацію. Ось чому світлодіоди для реклами РА «Новація» використовує саме цього виробника. Якість – є гарантом довготривалої і плідної співпраці, що в рекламному бізнесі є надважливим фактором. Світлодіодна стрічка – це гнучка основа з комплексом одноколірних та трьоколірних (RGB - червоний, зелений, синій) діодів. Принцип дії цих стрічок відбувається за рахунок змішування випромінювання діодів, в результаті чого утворюється широка кольорова гама відтінків.

 

Ще одним часто використовуваним елементом створення, а точніше підсвічування зовнішньої реклами є Led профіль для світлодіодної стрічки. Цей профіль має низьку вагу та легкий у монтажу.

Монтаж і демонтаж світлодіодних панелей, світлодіодних модулів повинні здійснювати тільки підготовлені фахівці. Звертайтеся в РА «Новація», і наші фахівці проконсультують вас по всім питанням, які пов'язані з виготовленням світлодіодної вивіски.

 

Замовити розробку дизайну чи оформлення інтер'єру, виготовлення вивіски та об'ємних букв наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63, або надіславши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин