Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Візуальна реклама / Імпульсні джерела живлення
Про банкротство
A+ R A-
Оцінити
(1 Голос)

Імпульсні джерела живлення

Світлодіоди, на відміну від інших побутових освітлюючи приладів, не можна включати у побутову електромережу, більше того, вони не можуть живитися фіксованою напругою, що вказана у паспорті. Пристрій живлення світлодіодів повинен мати елементи, що обмежують струм, саме тому світлодіод називають «струмовим пристроєм».

Джерела живлення – найважливіша частина світлодіодної конструкції. Для стабільної та довгострокової роботи світлодіодів необхідно забезпечити їх якісним живленням. Головна вимога – через світлодіоди має протікати стабілізований номінальний електричний струм. Струм має бути постійним і не залежати від коливань або змін напруги живлення.

 

Світлодіодні блоки живлення - це джерело перетворення напруги та потужності електричного струму. Блоки Mean Well використовуються для живлення світлодіодної продукції: світлодіодних стрічок, сенсорних лінійних світильників, світлодіодних ламп напруги 12 Вт і 24 Вт, світлодіодних модулів.

В залежності від вимог світлотехнічних проектів використовують «кімнатні» (IP 30, призначенні для використання в приміщенні) джерела живлення і «вуличні» (IP 67, призначенні для використанні в різних погодних умовах) різної потужності та габаритів. Блоки живлення для світлодіодних стрічок підбираються за наступними параметрами:

 • напруга живлення стрічки;
 • потужність, що споживає стрічка;
 • вологозахисні властивості.

Обирати джерела живлення для світлодіодів треба ретельно, враховуючи всі умови їх роботи. Ступінь захисту блоку живлення від вологи залежить від місця, де він буде встановлений. Якщо встановлюється у сухому приміщенні, то підійде звичайний негерметичний блок живлення. Якщо місце розташування: вулиця, ванна кімната або сауна, - зупиніть свій вибір на герметичному блоці живлення.

Блок живлення – це джерело напруги, драйвер – джерело струму. «Драйвером» зазвичай називають пристрій, модуль або мікросхему в пристрої, що забезпечує перетворення електричних сигналів в електричний або інший вплив, придатний для управління виконавчим або сигнальним елементом. Під визначення «драйвер» підпадає багато пристроїв, наприклад, модулі живлення або управління пристроями, що потребують дотримання певних параметрів в процесі включення, виключення та роботи. Найяскравіший приклад – драйвери світлодіодів, оскільки до їх живлення ставляться високі вимоги.

Для драйвера не буває параметра «вихідна напруга», тільки «вихідний струм» та «потужність». Драйвер ні за яких умов не видасть більше струму, ніж той, на який він розрахований. Є драйвера, розраховані на будь-яку кількість світлодіодів, аби їх загальна потужність не перевищувала потужності драйвера, а є - розраховані на визначену кількість діодів, наприклад 6.

 

Драйвери світлодіодів серії CLG та PLN потужністю 60 Вт та 100 Вт виробництва компанії Mean Well використовуються для створення світлодіодної підсвітки та світлодіодних панелей відображення інформації. Діапазон вхідної напруги змінного струму від 90 Вт до 264 Вт частотою від 47 Гц до 63 Гц. Тепловий режим забезпечується природною конвекцією. Вихідна напруга: один канал з ряду напруги 12 Вт, 15 Вт, 20 Вт, 24 Вт, 27 Вт, 36 Вт та 48 Вт. Діапазон вхідної напруги змінного струму від 90 Вт до 264 Вт частотою від 47 Гц до 63 Гц або від 120 Вт до 370 Вт постійної напруги. Електрична міцність ізоляції 4250 Вт. Є захист від короткого замикання, перенавантаження та перенапруги на виході. Можливе підлаштування вихідної напруги, а для серії PLN можна налаштовувати вихідний струм.

 

Тайванська компанія Mean Well виробляє широкий асортимент (більше ніж 200 серій і більше 2000 моделей) імпульсних джерел живлення та перетворювачів напруги:

 • DC/DC перетворювачі із вихідною потужністю від 0,5 Вт до 350 Вт;
 • AC/DC перетворювачі із вихідною потужністю від 5 Вт до 2400 Вт;
 • AC/DC перетворювачі із зарядним пристроєм і функцією джерела безперебійного живлення;
 • DC/AC перетворювачі з модифікованою та правильною синусоїдою.

Компанія Mean Well виробляє джерела живлення з 1982 року, завдяки високій якості продукції, конкурентними цінами та великому асортименту, що може задовольнити потреби найвимогливіших споживачів, її вироби відомі у всьому світі.

Джерела живлення Mean Well використовуються майже у всіх галузях електроніки:

 • промислова автоматика;
 • телекомунікаційне обладнання;
 • системи безпеки;
 • електроніка на транспорті;
 • медична техніка;
 • побутова апаратура;
 • офісна техніка.

Уся продукція Mean Well відповідає вимогам міжнародних стандартів по електромагнітній сумісності та електробезпеці, що підтверджено сертифікатами UL, cUL, CSA, TUV, CE. Виробництво Mean Well сертифіковане по стандарту якості ISO 9001.

 

Замовити світлодіодні блоки живлення Mean Well (імпульсні джерела живлення та перетворювачі напруги) наші клієнти можуть за адресою: Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин