Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Словник реклами / Статті / Виготовлення візуальної реклами
A+ R A-
Оцінити
(6 голосів)

Виготовлення візуальної реклами

visualadv 01РЕКЛАМА! Як часто у повсякденному житті, нам доводиться чути це слово? Але ви навіть не уявляєте собі, на скільки активно ви стаєте свідками її візуальної реалізації. То що ж це таке? Реклама - це можливість керувати поведінкою та бажаннями потенційного покупця для того, аби в кінцевому результаті він таки здійснив купівлю того чи іншого товару чи послуги. В час, коли повсякденна метушня стала нормою життя пересічної людини, основним видом популяризації товарів стала візуальна, або інакше кажучи зовнішня реклама.

Зовнішня реклама орієнтована на увагу людей, які перебувають на вулиці. Такого виду рекламу розміщують на щитах, вивісках, табличках, на міському транспорті, на будівлях – тобто там, де відбувається найактивніша циркуляція та скупчення великої кількості людей. Проте історично так склалося, що, говорячи про зовнішню, ми також маємо на увазі і візуальну рекламу, наприклад виготовлення вивісок. До видів зовнішньої реклами відносять:

  • світлові вивіски
  • об'ємні букви
  • світлова реклама
  • рекламні конструкції

Найбільшою перевагою зовнішньої реклами є те, що вона забезпечує безперервне її споглядання, а отже діє цілодобово. Є багато факторів, які безпосередньо впливають на позитивні результати роботи зовнішньої реклами. Наприклад, дуже важливо те, яким чином вона оформлена. Адже через свої великі розміри та яскравий дизайн зовнішня реклама привертає увагу тих, у чиє поле зору вона потрапляє, і таким чином залишає свій слід в їх пам'яті. При виготовленні зовнішньої реклами важливими факторами є творчий підхід, оригінальність і досвід тих, хто займається її розробкою та виготовленням. Саме від цього залежатиме те, наскільки зацікавляться люди (а відтак споживачі) товарами або послугами, які в цій рекламі будуть представлені. Саме ці якості, притаманні спеціалістам рекламної РА «Новація», яка зайняла свою тверду позицію на рекламному ринку ще у 2009 році. Професійно створена конструкція, якісно складена реклама, підібране місце розташування, візуальні образи, колірна гамма є гарантією максимального успіху зовнішньої реклами, яку наша компанія забезпечує своїм клієнтам.

 

Рекламна агенція «Новація» надає широкий спектр послуг у Львові таких, як оформлення торгового обладнання, вітрин та транспорту ПВХ плівками, а також оформлення виставкового обладнання. В нашій агенції ви можете розраховувати на надання повного та професійного спектру послуг по розробці та виготовленню візуальної реклами, а саме: виготовлення та професійний висотний монтаж рекламних вивісок, вивісок для магазинів та рекламне оформлення автотранспорту.

Ще одним напрямком, який можна віднести до зовнішньої реклами є інтер'єрна реклама. Це відносно не дорогий та дуже ефективний метод впливу на клієнта, в момент коли він буде замовляти послугу або купувати продукт. Найчастіше інтер'єрна реклама реалізовується в оформленні вітрин, дизайні інтер'єру компанії замовника, а також у виготовленні виставкових стендів, які повинні мати бездоганне оформлення, адже вони будуть в безпосередньому полі зору споживача.

 

Спеціально оформлені виставкові стенди привертають увагу, провокують цікавість до продукції фірми, надають актуальну інформацію і звичайно ж, спонукають до позитивного результату щодо вибору. При виготовленні стенду чи оформленні інтер'єру, важливо орієнтуватись на цільову аудиторію рекламованого підприємства. Якщо оформленням займаються фахівці такої рекламної агенції, як «Новація», то для розробки ефективного дизайну їм необхідно: детально вивчити стиль компанії, визначитись з фірмовими кольорами (з якими, власне, вони й будуть працювати) та прискіпливо вивчити майбутніх споживачів послуг або товарів підприємства.

 

Основну роль, яку повинні відігравати виставкові стенди - це подача найнеобхіднішої інформації, яка зацікавить клієнта. Вони можуть бути розміщенні як в офісах, громадських будівлях, так і в торгових залах. Якщо говорити про інтер'єрну рекламу, то тут стенд відіграватиме роль інформаційної панелі, інакше кажучи «Куточка клієнта». РА «Новація» при виготовленні стендів працює з такими матеріалами, як метал, скло, а також різноманітними видами пластику, що дозволяє виконувати розробку дизайну інтер'єру, не обмежуючи польоту фантазії наших замовників.

 

Замовити розробку дизайну чи оформлення інтер'єру, виготовлення вивіски та об'ємних букв наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63, або надіславши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин